آزمون دفتریاری روز جمعه مورخ 26‏/6‏/1400 رأس ساعت 9 صبح در کانون سردفتران و دفتریاران استان قم برگزار خواهد شد.

آزمون دفتریاری روز جمعه مورخ 26‏/6‏/1400 رأس ساعت 9 صبح در کانون سردفتران و دفتریاران استان قم برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، آزمون دفتر یاری روز جمعه مورخ 26‏/6‏/1400 رأس ساعت 9 صبح در کانون سردفتران و دفتریاران استان مربوطه برگزار خواهد شد.

بر این اساس اطلاعیه‌ای توسط اداره کل امور اسناد و سردفتران سازمان ثبت اسناد و املاک کشور صادر گردید، متن اطلاعیه به شرح ذیل است:

با عنایت به اینکه آزمون کتبی جذب دفتریاری، روز جمعه مورخ 26‏/6‏/1400 رأس ساعت 9 صبح در کانون سردفتران و دفتریاران استان مربوطه برگزار خواهد شد، لذا متقاضیانی که در اجرای ماده 3 قانون دفاتر اسناد رسمی و کانون سردفتران و دفتریاران از ناحیه سران دفاتر اسناد رسمی بعنوان دفتریار اول یا دفتریار دوم معرفی شده اند لازم است از تاریخ 13/6‏/1400 لغایت 20‏/6‏/1400 با مراجعه به درگاه الکترونیکی مؤسسه معین اداره به نشانی اینترنتی  WWW.SAAZMOON.COM  نسبت به ثبت نام و دریافت کد رهگیری اقدام نمایند. کارت ورود به جلسه آزمون دفتریاری از تاریخ 23‏/6‏/1400 لغایت 25‏/6‏/1400 با کد رهگیری، از طریق سایت مذکور قابل دریافت خواهد بود.

تذکرات مهم:

1- کلیه سران دفاتر اسناد رسمی فاقد دفتریار اول می بایست نسبت به معرفی دفتریار اقدام نمایند.

2- اشخاصی مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون دفتریاری هستند که از ناحیه سردفتر اسناد رسمی معرفی شده باشند.

3- متقاضیان در زمان ثبت نام باید واجد شرایط مواد 7 و 9 قانون دفاتر اسناد رسمی باشند.

4- چنانچه در هر مرحله از آزمون خلاف اظهارات و مدارک ارسالی از سوی متقاضیان اثبات گردد از لیست پذیرفته شدگان حذف و در صورت ابلاغ نیز لغو ابلاغ خواهند شد.

مواد امتحانی: 1‏- احکام و معارف اسلامی 2‏- ادبیات فارسی 3‏- حقوق ثبت 4‏- حقوق مدنی 5‏- آئین نامه و مقررات دفاتر اسناد رسمی

پیرو اعلام و اطلاع سازمان ثبت امتحان کتبی دفتریاری در استان قم نیز مطابق زمان بندی اعلام شده با هماهنگی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان قم در محل کانون سردفتران و دفتریاران استان واقع در قم، میدان بسیج، بلوار محدث قمی، پلاک 14 برگزار خواهد شد.

 

 

 

موضوع خبر: 
مربوط به واحد: